FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7473220
nr 747 3220
CHAIRS
4 pcs. birch wood, wear, damages.
4 st. björk
Condition: slitage, skador
300
SEK 450
Monday Mars 19 2012
at 18:36:17
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr